Prescript-Assist SBO probiotika Pea protein, 28 kmenů, 60 rostlinných kapslí

 
Akce Novinka Efekt lupa
 


Proč je Prescript-Assist® lepší volba?

 
—  Pomáhá při alergiích, nadýmání, plynatosti, zácpě a potížích s trávením.
— Účinek podpořen prebiotiky – přidána hrachová bílkovina. 
— Přírodní, organické, bez lepku, mléka a vhodné pro vegetariány a vegany. 
 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 300 Kč
Ušetříte 51 Kč (–4 %)
1 249 Kč    
Kód produktu 59
Značka Safer Medical of Montana Inc., 817 Clear Lake Rd, Fort Benton, MT 59442, USA
Kategorie Probiotika
 

 

Prescript-Assist® širokospektrá SBO probiotika a prebiotika s hrachovým proteinem 
60 rostlinných kapslí, doplněk stravy 
Safer Medical of Montana Inc., 817 Clear Lake Rd, Fort Benton, MT 59442, USA 

Prescript-Assist® je probiotikum a prebiotikum nové generace složené z 28 kmenů prospěšných půdních mikroorganismů (SBO) v souboru huminových a fulvinových kyselin (složek humusu). 
28 kmenů symbiotických mikrobů vyskytujících se v přírodě v úrodné půdě bylo sestaveno do formule odrážející rozmanitost mikrobiomu nacházejícího se ve stravě před nástupem průmyslového zemědělství. 
Prescript-Assist® nevyžadují chlazení, jsou od přírody odolná, stabilní při pokojové teplotě, vzdorují žaludeční kyselině a teplu. Tato varianta Prescript-Assist® je obohacena o hrachovou bílkovinu pro další prebiotický efekt. 

Proč je Prescript-Assist® lepší volba? 
— Není nutné skladovat v chladničce – stabilní při pokojové teplotě. 
— Vrozená životaschopnost – soubor mimořádných, vysoce houževnatých mikroorganismů, jejichž přirozená struktura podobná semínkům odolává průchodu trávicím traktem a umožňuje jim prosperovat ve střevech. 
— Obsahuje Bacillus subtilis – druh probiotických bakterií vyskytující se i v tradičních potravinách. 
— Prescript-Assist® je návrat k matce přírodě. 
— 28 symbiotických kmenů – vyvážená formule speciálně sestavená, aby napodobila přirozený mikrobiom nacházející se v tradičních a paleolitických dietách. 
— Účinek podpořen prebiotiky – přidána hrachová bílkovina. 
— Přírodní, organické, bez lepku, mléka a vhodné pro vegetariány a vegany. 
— Můžete užívat při alergiích, nadýmání, plynatosti, zácpě a potížích s trávením. 

Prescript-Assist® je probiotikum a prebiotikum s půdními organismy (SBO) vyrobené v USA firmou Safer Medical of MT Inc. Obsahuje prospěšné půdní mikroorganismy v prebiotickém souboru huminových a fulvinových kyselin. Kmeny mikroorganismů v tomto doplňku stravy jsou běžnou součástí lidské střevní mikrobioty. Toto probiotikum bylo navrženo pro lidi, jejichž střevní mikrobiom je narušen antibiotiky, léky, nevhodnou stravou, stresem a trávicími abnormalitami. Robustní mikrobiota trávicího traktu je primárním cílem každých probiotik. Zdravá mikrobiota hraje důležitou roli v celkovém zdraví člověka. Účastní se procesu rozkladu a absorpce živin ve střevě a zlepšuje odolnost proti patogenním organismům, které do trávicího traktu neustále pronikají. Prescript-Assist® kombinuje prospěšné mikroorganismy se speciálně formulovanou prebiotickou směsí. Tyto kmeny probiotik jsou přirozeně zapečetěné jako spory. Díky tomu vydrží i extrémní pH žaludeční kyseliny a trávicích šťáv, pokojová teplota na poličce je pro ně už samozřejmostí. 

Doporučené užití a dávkování pro dospělé 
Užívejte 1 až 2 kapsle denně nebo podle pokynů lékaře. Lze užívat nalačno i s jídlem. Doporučujeme začít menší dávkou (třeba i odsypat půlku obsahu kapsle) a postupně dávku zvyšovat. Zmírníte tím nepříjemné účinky, které může prudká změna střevního mikrobiomu přechodně vyvolat (např. průjem). 

Složení 
velikost dávky: 2 kapsle 
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
% denní referenční hodnoty příjmu
Značková směs Leonarditu, hrachového proteinu a následujících půdních mikroorganismů: 
Arthobacter globiformis, Azospirillum brasilense, A. lipoferum, Azotobacter chroococcum, A. paspali, A. vinelandii, Bacillus amyloliquefaciens, B. atrophaeus, B. licheniformis, B. megaterium, B. pumilus, B. subtilis, B. thuringiensis, Bacillus firmus, Brevibacillus brevis, Cellulomonas fimi, Kurthia zopfii, Micrococcus luteus, Nocardioides simplex, Pseudomonas fluorescens, P. putida, Rhodobacter sphaeroides, Rhodococcus rhodochrous, Rhodopseudomonas palustris, Rhodospirillum rubrum, Streptomyces griseus, Streptomyces griseoflavus, Streptomyces venezuelae. 
1240 mg není stanoveno

Další složky 
Celulóza (kapsle), L-Leucin, výtažek z bambusu (Bambusa vulgaris). 
Neobsahuje laktózu, kasein, lepek, vejce, ryby, korýše, měkkýše, ořechy, arašídy, sóju, konzervanty, sladidla, umělá barviva, umělá aromata, ani látky živočišného původu. 

Upozornění 
Jste-li těhotná, kojíte, užíváte léky, trpíte onemocněním nebo jste mladší 18 let, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 
Není náhradou pestré stravy. 
Skladujte pevně uzavřené na suchém a chladném místě. Není nutné skladovat v chladničce. 
Neužívejte, je-li hygienický uzávěr poškozen. 
Ukládejte mimo dosah dětí.