Wild yam star

 
Akce Efekt lupa
 

Wild Yam Star 60 cps

WILD YAM STAR je formule , působící na správné fungování žláz s vnitřním vyměšováním. 

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 700 Kč
Ušetříte 51 Kč (–7 %)
649 Kč    
Kód produktu 80
Značka Starlife
Kategorie Podle zaměření
 

 

WILD YAM STAR je formule  působící na správné fungování žláz s vnitřním vyměšováním. 

Je vhodným doplněním v období klimakteria, kdy působí na zmírnění projevů klimakterických potíží jako jsou bolesti hlavy, návaly, podrážděnost a únava. 

  • Dioscorea – smldinec chlupatý je rostlina, jejichž účinek je významný pro dosáhnutí optimálního množství a balance ženských pohlavních hormonů estrogenu a progesteronu, které mají významnou roli pro zdraví ženy. Obsahují substance (diosgenin), které mají podobnou strukturu jako steroidní hormony estrogeny a proto se zařazují mezi fytoestrogeny – látky, které se vážou na estrogenní receptory a narušují tak funkci endogenních estrogenů v organismu. Příznivě ovlivňují hormonální rovnováhu a syntézu progesteronu.

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně

Složení 1 kapsle: Rýžová moučka; Wild Yam extrakt (Tuber dioscoreae villosa, wild yam, hlíza, extrakt 4:1) 100 mg; protispékavá látka: oxid křemičitý, stearan hořečnatý. Želatinová kapsle.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není náhradou pestré stravy. Vyvarujte se překročení denního doporučeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost do data uvedeného údajem EXP na horní straně obalu.