Návrat do normálního života

Největší poklad, který každý z nás vlastní, je zdraví. Teprve když přijde nemoc, poznáme jeho cenu.

Můj příběh 
Můj problém se štítnou žlázou začal už dosti dávno, ale nejprve před 3 lety se na to přišlo. Do té doby jsem nemohl zhubnout i po striktním dodržováni jídelníčku a pomalu jsem přibíral až jsem měl 86kg. Únava a zimomřivost byly na denním pořádku a měl jsem velký problém s trávením. U lekáře mi byl tedy následně diagnostikován chronický zánět štítné žlázy, snížená činnost. Předepsán mi byl euthyrox 100. 
Po prvním užívání se dostavila ukrutná bolest kloubů, změny nálad, malátnost, nevolnosti. Tak jsem ho vyměnil za letrox. Který jsem začal snášet lépe. Nicméně po sobě 2 roční kontroly u lékaře nepotvrdili žádné zlepšení a tsh hodnota pořád špatná. Tak jsem si řekl že to zkusím jinak. Rozhodl jsem se měsíc dodržovat zcela bezlepkovou a bezlaktozovou stravu. Samozřejmě Alkohol, vajíčka, ořechy, rajčata, smažené jídlo, všechno bylo pro mě tabu. Můj jídelníček se skládal, převážně ze zeleniny, ovoce, rýže, hlívy, bezlepkových oves vloček + doplnky stravy na které nedám dopustit, které opravdu fungují, nejen na štítnou žlázu. Mé problémy s trávením, malátností a unavou se rapidně zlepšili. Na krevních testech TSH poprvé za ty 3 roky v normálu!!!!! Co se týče přibírání na váze, tak jsem se konečně dostal zpátky na svou původní hmotnost 70kg.
Proto si stojím za tím, že drtivá většina našich problémů pochází z toho co jíme. A když k tomu přidáme kvalitní doplnky stravy, tak věřím že se může každý vrátit zpátky do normálního života. Doufám že někomu tímto krátkým příběhem pomůžu, protože vím že když je na to člověk sám tak v tom jenom tápe, mezitím co už by mohl být zdravotně někde jinde.
Kdo chce at, se zeptá, rád odpovím a pomůžu. Naše facebookové stránky

https://www.facebook.com/stitna.zlaza.prestat.se.lecit.radeji.se.uzdravit1/?ref=settings

https://www.facebook.com/Bezlepkov%C3%A1-dieta-a-recepty-1027278223987158/

Produkty které zde nabízím mi osobně nejvíce pomohli se z těchto problémů dostat natolik, že jsem se opět vrátil do normálního života!!!